Çiftli Sistem TülStor Nedir?

Çiftli sistem TülStor Nedir? İkili Sistem Nedir? TülStor Nasıl Kullanılır? Karartma Çiftli Sistem Var mıdır? Çiftli Sistemler Salona Uygun mudur? Çiftli Sistem Tül ve Stor Perdeler Nerelerde Kullanılır? Mutfak İçin Çiftli Sistem Kullanılabilir mi?

Bu perde türüne Çift Mekanizmalı Tül Stor Perde, Çiftli Sistem Stor Perde, Çift Mekanizmalı Stor Perde, Double System Stor Perde,Çiftli Sistem Perde,İkili Sistem Perde gibi bir çok isim verilmektedir. Biz kısaca “Çiftli Sistem” diyelim daha kısa ve öz olarak kullanalım bu yazımızda.

Çiftli Sistem Tülstor Nedir ? : Tek bir mekanizma (ya da kasa da diyebiliriz) üstünde olan, ön tarafında tülü, arka tarafında güneşlik(stor) kısmı bulunan bir double sistem stor perde türüdür. Günümüzde oldukça yaygınlaşan ve gün geçtikçe de daha fazla kişi tarafından tercih edilen stor perde türüdür.

Çiftli Sistem Tülstor Perde

Çiftli Sistemleri kendi özel isteklerine göre değiştiren bir çok kişi de bulunmaktadır. Bunlardan en çok kullanılanı ise stor yani güneşlik kısmını karartma olarak değiştiren müşterilerimizdir. Özellikle uyuma odalarında güneşlik tipini karartma olarak kullanmak isteyen bir çok müşterimiz oluyor. Çiftli sistem almak istediklerinde stor kısmını karartma stor tipinde yaparak karartma özelliğini de Çiftli Sistemimize eklemiş oluyoruz.

Çiftli Sistem TülStor Perdeler Nerelerde Kullanılır?

Çiftli Sistem Tül Storları Stor kullanmak istediğiniz neredeyse her yerde kullanabilirsiniz. Montaj yapmak istediğiniz yerde 8 cm bir boşluk olması montajını rahatça yapıp kullanmanız yeterlidir. Çiftli Sistemlerin tüllerinin bir çok deseni bulunmaktadır. Bu sayede her zevke uygun desen bulmak daha kolaydır. Böylelikle salonunuz için daha ağır,mutfağınız için daha hafifi yatak odanız için de istediğiniz uygun bir model bulmanız çok rahattır.

Çiftli Sistem TülStorların kullanımının kolay olması, çok fazla desen çeşitliliği,hem güneşlik hem tül perdenin bir arada bulunması,uygun fiyatlı olması ve çok şık durmasından dolayı, salon dahil tüm odalarda kullanımına kişileri sevk etmektedir. Özellikle Boyu uzun olan evlerde örneğin 3 metre üstü evlerde normal tül perdelerin bu ölçüde bulunma zorluğundan dolayı da çok fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.

Çiftli Sistem TülStor modelleri için : https://www.sezerlerperde.com/urunler/ciftli-sistem-tul-ve-stor-perde web sitesini ziyaret edebilrisiniz.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

22,451BeğenenlerBeğen
3,307TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -spot_img

Latest Articles