Tül Perde Nasıl Yıkanır?Tül Perdeler Nasıl Beyazlatılır?

Tül Perde Nasıl Yıkanır? Tül Perdeleriniz nasıl temizlenir? Tül Perdeleriniz Nasıl Beyazlatılır? Tül Perdelerinizi Kaç Derecede Yıkamalısınız? Tül Perdeler Çamaşır Makinesin de mi Yıkanmalıdır? Tül Perdeleri Ütü İstememesi İçin Nasıl Yıkamalıyız?

Tül Perdeler uzun yıllardır evlerin en vazgeçilmez perde türlerindendir. Kolay yıkanılabilmesi, uzun ömürlülüğü, kullanılabilirliği ve şık durması gibi nedenler bizleri tül perde kullanmaya yönlendiren en önemli sebeplerdir diyebiliriz. Bizlere zaman zaman tül perdeler ile ilgili çeşitli sorular ve bunların en başında da bugünkü konumuz olan “Tül Perdeler Nasıl Yıkanır ve Nasıl Beyazlatılır” sorularıdır.

Tül Perde Nasıl Yıkanır

Tül Perde Nasıl Yıkanır?

” Tül Perdeler nasıl yıkanılması gerekiyor? ” sorusuyla başlayacak olursak, Tül perdeleri uzun ömürlü ve kırışma olmadan yıkayabilmeniz için tül perdeleri çamaşır makinenizde “30 derece, sıkma yapmadan, katlı bir şekilde ve narin programda yıkamanız gerekmektedir. Tül Perdelerinizi tek olarak yıkayın içerisinde başka bir şey olmamasına dikkat edin. Kesinlikle kurutma vs yapmayın. 2021 yılında artık tül perdelerin çoğu ütü istemezler. Fakat yanlış yıkama yapma ya da kurutma kullanma gibi seçeneklerden dolayı tülleriniz artık ömür boyu ütü isteyebilir. .2021 Tül Perde Modelleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Tül Perde Nasıl Beyazlatılır?

  1. Tül Perdelerinizi yıkamadan önce sodalı suda 12 saat bekletebilirsiniz.
  2. Karbonat tül perde beyazlatmada olabilitesi yüksek üründür. Deterjan haznenize karbonat ekleyerek beyazlatabilirsiniz.
  3. Tül perdelerinizin daha parlak, yumuşak dokuda olması ve beyazlatılması için çamaşır makinenizin deterjan bölmesine toz şeker de ekleyebilirsiniz.
  4. Kaya tuzu ve deterjan haznesine bulaşık tableti koyuyorum diyenler de var bunları da deneyebilirsiniz

Ölçü nasıl alınır isimli yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

22,451BeğenenlerBeğen
3,376TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -spot_img

Latest Articles