Mutfak Perdesi Tavsiyeleri 1 – Mutfağıma Nasıl Perde Alabilirim ?

0
240

Biz perdecilere en çok sorulan soruların başında gelen soru “Mutfak perdesi var mı?” ya da “Mutfağıma Ne Önerebilirsiniz” gibi sorular gelmektedir. Öncelikle şunu ifade etmeliyim ki Mutfak Perdesi diye bir şey yoktur. Tüm perdeleri mutfağınıza da yapabilirsiniz. Yalnız fark şudur sadece daha sade veya renkli bir şeyler tercih edebilirsiniz mutfağınızda.

Peki size biz mutfak perdesi olarak ne tavsiye ederiz? Bu tavsiyeleri size ayrı ayrı yazı olarak paylaşıp sunacağız. Evlere yaptığımız ya da perdeci arkadaşları yaptığı veya internetten bulup beğendiğimiz ve sizlere nasıl yapılabileceğini tarif ederek sizlerin de bu tarz perde isteyebileceğinizi göstermiş olacağız.

ZEBRA PERDE VE ÜSTÜNE TEK KANAT KRUVAZE PERDE

Bu senelerde çok fazla tercih edilen perde kombinidir. Sade ve şık görünümüyle mutfağınıza tarz oluşturacaktır. Bu fotoğrafta da pencereye yapılan sade bir etekli zebra perde ve üzerine yine sade bir tek kanat kruvaze perdedir. Kapı kısmına da aynı zebrada briz zebra perde yapılmıştır. Zebra Perde Beyaz, kruvaze tül kırık beyaz renktedir. Bu şekilde mutfak ve diğer odalarınız için tavsiyelerimiz devam edecektir. Sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Reklamlara tıklayarak bizlere destek olabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here