Çiftli Sistem Tül ve Stor Hakkında Bilmek İstedikleriniz

0
388

Çiftli Sistem Tül ve Stor perdeler son zamanlarda özellikle tüm oda ve mutfaklarda kullanılabilen bir ürün olduğu için çok fazla tercih edilmektedir.

Çiftli Sistem’in tam olarak ne olduğundan bahsedecek olursak kısaca aynı kasada farklı mekanizmalarda arkadada güneşliğin(storun), ön tarafta da tülünün olduğu perdedir. Tülü Mekanizmalı sisteme uyarlanacak şekilde özel yapımdır. Böylelikle tek perde de hem tülü hem de storu kullanılabilmektedir.

 çiftli sistem aynı kasada farklı mekanizmalarda arkadada güneşliğin(storun), ön tarafta da tülünün olduğu perdedir.

Sol taraftaki fotoğrafta çiftli sistemin kapalı halidir. Mekanizmasından da görebileceğiniz üzere üst üste durur biraz arkada storu ön kısımda da tülü vardır.

Storunu isteğinize göre değiştirebilirsiniz. İsterseniz renk olarak isterseniz de tür olarak yani ekonomik, ithal veya karartma olarak değiştirebilirsiniz.

Tam olarak fotoğraftan belli olmasa da zincirleri ikisinin de ayrıdır farklı yani farklı mekanizmaları vardır. Böylece ikisini ayrı ayrı kullanabilirsiniz.

 

Storunu isteğinize göre değiştirebilirsiniz. İsterseniz renk olarak isterseniz de tür olarak yani ekonomik, ithal veya karartma olarak değiştirebilirsiniz.

Çiftli Sistem Tül ve Stor’un tülüne dijital baskı yapılabilmektedir. İsterseniz istediğiniz bir modeli ya da alacağınız yerin var olan modellerinden seçerek tülüne dijital baskı yaptırabilirsiniz. Yandaki fotoğrafta bunun örneklerinden biridir.

Diğer tüm mekanizmalı perdeler de olduğu gibi bu perdelere de etek ve boncuk isteyebilirsiniz. Genel olarak tülüne etek ve boncuk yapılmaktadır. Ama isteğinize göre etek ve boncuğu stora ya da her ikisine de yaptırabilirsiniz. Tabi maliyeti de buna göre artacaktır.

 

Çiftli Sistem Tül ve Stor’un tülüne dijital baskı yapılabilmektedir.

Çiftli Sitem Tül ve Stor perdeler pratik kullanım ve fiyat uygunluğundan dolayı kullanımı git gide artmaktadır. Mekanizmalı sistemlerde tercih edilebilecek bir ürün olup tavsiye ediyoruz.

Tüm fotoğraflar sezerlerperde.com ‘u izniyle alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here